SİTENE REKLAM AL, SİTENE REKLAM EKLE

ETİKET : SİTENE REKLAM AL, SİTENE REKLAM EKLE, SİTENE REKLAMLAR EKLE REKLAM VEREN SİTELER, HTML REKLAM KODLARI, REKLAM EKLE


Kendim azcık reklam olaylarından bahsedeyim ;
Her webmaster sitesinden reklam kazanmak ister ama ne yazikki populer sitelerin haricinde fazla kazanan yoktur. Çünkü ziyaretçiler reklamlara tıklayınca sanki kendisinden para yada bir şey eksileceğini zannediyor.herkes her girdiği sitenin reklamına tıklarsa site sahibinin az bir şey kazancı olur.Neyse gelelim reklam şirketlerine,


 1. en iyi google adsense ama çok zor onaylıyorlar, onaylansa bile hesabınız heran kapanma riski ile yaşıyorsunuz.ama geliri iyidir.

2. benim diğer önereceğim site ise www.reklamstore.com siteyi azcık acıklayayım ;
birden fazla siteniz varsa iki sindede reklamınız varsa ikisinede aynı kişi tıklayınca yine parasını verıyor.(bu aralar tıklamaları paraya cevırmekte problemlerı var sıtenın)

3.diğer site ise www.adtech.com.tr hiti yüksek olanlar memnun oluyorlar.Siteyi açıklayayım;
sitenizi onaylatmak çok kolay hemen onaylanıyor. başka açıklancak yok diye düşünüyorum.

4. diğer önereceğim site ise hepsiburada.com reklam getiriside iyidir. ben en çok bunu seviyorum zaten farketmişinizdir, www.htmlguzelkodlar.blogcu.com 'da  en çok reklam alanı olarak seçtim.

5. arkadaslar yenı bır turk reklam sıtesı. ama su an beta surumundeler. deneme suresı bıtınce daha guzel olacagına ınanıyorum. su an 3 tane reklamları var. tıklama basına 0,03 verıyor.
adres : www.thirdclick.com   ben kullanıyorum.

pop-up reklam reklamlarını tavsıye etmıyorum. hem ziyaretçiler sevmez hem google.

yorumlarınız bekliyorum.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !